گام موثر برای جذب بازدید کنندهReviewed byAli shirzadonApr 3Rating:5.0

3zar.ir seo1 ۱۰ گام موثر برای جذب بازدید کننده

با سلام و احترام
خدمت کاربران عزیز وبکده به عنوان اولین پست خود و شروع همکاری با وبکده خواستیم 10 گام موثر برای جذب بازدید کننده رو براتون انتشار بدم از این پس مطالب جدید رو با موضوعات سئو و بهینه سازی سایت – بازاریابی و امثال اینان را در وبکده انتشار خواهیم داد. در ضمن عیدی ویژه ای هم به عنوان شروع همکاری با وبکدهرو براتون تنظیم کرده ام که انشاا… در روزهای آینده خواهید دید پس از این پس وبکده را با قدرت دنبال کنید!

خب بریم سر اولین مقاله

روشهای زیادی برای جذب بازدیدکننده برای سایت ها وجود دارد . ولی مطمئن باشید تنها روش های موثر خواهد بود که منجر به رضایت مخاطب و بازگشت مجدد آنها شوند.
در ضمن میزان زمانی که مخاطب در سایت شما صرف میکند و تعداد صفحاتی که میبیند نشان از موثر بودن سایت شماست و از اهمیت بالایی برخوردار است.

در زیر به ۱۰ گام موثر و پرکاربرد برای جذب بازدید کننده اشاره میکنیم:

۱- خبرنامه
خبرنامه ایمیلی داشته باشید. هنوز هم هستند کسانی که بجای خوراک، دوست دارند مطالب تازه سایتها رو درایمیل خود داشته باشند.
۲-وبلاگ
حتی اگر یک سایت رسمی دارید، بودن یک وبلاگ در کنار سایت رسمی، مزایای زیادی دارد. محیط وبلاگ کمی صمیمی تر و برای برقراری ارتباط راحت تر می باشد .
۳- پست مهمان
پست مهمان بنویسید ، این شیوه کمتر در بین وبلاگنویسان ایرانی دیده میشود اما یکی از موثرترین راه ها است. شما میتوانید یک مطلب قابل عرضه، به مدیر یک سایت ارسال کنید و از او بخواهید که آن مطلب را منتشر کند و ابتدا یا انتهای آن نام و لینک شما را درج کند .
۴- شبکه های اجتماعی
از شبکه های اجتماعی غافل نشوید و در آنها حساب کاربری با نام یکسان آدرس سایت خود بسازید. این کار باعث میشود که شما بازار بزرگتر و گسترده تری برای تبلیغ نوشتههای خود داشته باشید.
۵- به خود لینک دهید
کاملا واضح است که اگر در یک مطلب، به مطالب دیگر خود لینک دهید، بازدید شما بالاتر خواهد رفت و گردش و زمان ماندن در سایت بشتر خواهد شد.
۶- نمایش مطالب پرطرفدار
در صورت نمایش عناوین مطالب مهم احتمال کلیک بر روی آن بیشتر است و این امر گردش بیشتری را در سایت ایجاد میکند و بازدید بیشتری برای شما به ارمغان می آورد .
۷- ایجاد مطالب چالش انگیز
اگر میخواهید کاربرانتان را به بحث و چالش بیاندازید ، کافی است یک مطلب بحث برانگیز بنویسید که موجب
شود تا خوانندگان بر سر آن به بحث و چالش بپردازند .
۸- افزایش سرعت سایت
بهینه سازی تصاویر و اسکریپتها و css های قالب و انتخاب هاست مناسب میتوانند عامل مهم افزایش سرعت قالب باشند این یک مورد نقش مهمی را خصوصا در ایران ایفا میکند چرا که اکثر کاربران از اینترنت پرسرعت برخوردار نیستند و از سرعت پایین برخوردارند.
۹- فعالیت در انجمن های گفتگو
انجمن های گفتگو ، مکانی برای تجمع و گفتگوی افراد است. شما میتوانید لینک سایت خود را در انجمن های معروف قرار دهید (مثلا در امضای خود) و یا اینکه برای سایت خود یک انجمن بسازید.
۱۰-تولید محتوای جدید
بله مهمترین گام رو در آخر مینویسیم تا بیشتر در ذهنتان بماند فراموش نکنید که تولید محتوای جدید یکی از گام های مهم افزایش بازدید هدف دار میباشد به ذهنتان بسپارید از مطالب تکراری و کپی کردن پرهیز کنید و مطالب و محتوای سایتتان را جدیدتر و خلق شده از ذهنتان ایجاد کنید.سئو

این ۱۰ گام رو گفتیم انشاء ا… در آینده با روش ها و مقالات جدیدتری آشنا خواهید شد .
در ضمن طراحی سایت خود را به روز نگه دارید.

منبع : طراحی سایت ، طراحی لوگو